Portal Diablo 3 - Wszystko o Diablo III Video Feed Diablo 3 fansite. W portalu znajdziesz opisy pięciu klas postaci, newsy a także wymagania sprzętowe i data premiery Diablo III. Zapraszamy do aktywnego udziału w naszym portalu skupiającym społeczność fanów Diablo. http://www.diabloportal.pl D3 Opening Cinematic http://www.diabloportal.pl/video/34/d3-opening-cinematic/ Sat, 31 Dec 2011 06:17:42 -0500 Black Soulstone http://www.diabloportal.pl/video/33/black-soulstone/ Sat, 31 Dec 2011 06:12:22 -0500 Wywiad z Leonardem Boyarsky http://www.diabloportal.pl/video/32/wywiad-z-leonardem-boyarsky/ Thu, 11 Nov 2010 08:01:56 -0500 Czarodziejka - Zniszczenie http://www.diabloportal.pl/video/31/czarodziejka-zniszczenie/ Thu, 11 Nov 2010 08:00:29 -0500 Monk Exploding Palm Skill http://www.diabloportal.pl/video/30/monk-exploding-palm-skill/ Thu, 11 Nov 2010 07:55:34 -0500 Diablo III - Overture http://www.diabloportal.pl/video/29/diablo-iii-overture/ Sat, 06 Nov 2010 08:12:24 -0400 Diablo 3 - New Tristram http://www.diabloportal.pl/video/28/diablo-3-new-tristram/ Sat, 06 Nov 2010 08:07:03 -0400 Karty z postaciami i ciekawymi scenami Diablo III http://www.diabloportal.pl/video/27/karty-z-postaciami-i-ciekawymi-scenami-diablo-iii/ Sat, 06 Nov 2010 08:02:36 -0400 Torchlight < Diablo 3 http://www.diabloportal.pl/video/26/torchlight-diablo-3/ Sat, 06 Nov 2010 08:00:22 -0400 Teleportacja Czarodziejki http://www.diabloportal.pl/video/25/teleportacja-czarodziejki/ Sat, 06 Nov 2010 07:34:30 -0400