Portal Diablo 3 - Wszystko o Diablo III Article Feed http://www.diabloportal.pl Diablo 3 fansite. W portalu znajdziesz opisy pięciu klas postaci, newsy a także wymagania sprzętowe i data premiery Diablo III. Zapraszamy do aktywnego udziału w naszym portalu skupiającym społeczność fanów Diablo. Transformice http://www.diabloportal.pl/article/32/transformice/ Zręcznościowa gra przeglądarkowa dla wielu graczy. Sat, 15 Aug 2015 09:12:13 -0400 My Dolphin Show 7 http://www.diabloportal.pl/article/31/my-dolphin-show-7/ Fri, 07 Aug 2015 05:31:07 -0400 Angry Birds 2 http://www.diabloportal.pl/article/30/angry-birds-2/ Kolejna odsłona legendarnej serii. Fri, 31 Jul 2015 06:27:42 -0400 Uphill Rush 7 http://www.diabloportal.pl/article/29/uphill-rush-7/ Przeglądarkowa gra wyścigowa. Fri, 24 Jul 2015 16:19:42 -0400 Cut The Rope http://www.diabloportal.pl/article/28/cut-the-rope/ Prosta gra logiczna przeznaczona na przeglądarki internetowe i urządzenia z Androidem. Tue, 07 Jul 2015 09:46:49 -0400 Bad Ice Cream 3 http://www.diabloportal.pl/article/27/bad-ice-cream-3/ Kolejna część serii gier zręcznościowo - logicznych. Fri, 03 Jul 2015 10:24:47 -0400 Gry kasynowe http://www.diabloportal.pl/article/26/gry-kasynowe/ Mon, 07 Apr 2014 04:38:53 -0400 Upadli w świecie Sanktuarium http://www.diabloportal.pl/article/25/upadli-w-swiecie-sanktuarium/ Upadli to jedna z najbardziej interesujących ras wspomagających siły ciemności. Sun, 03 Feb 2013 14:57:10 -0500 Klimat Diablo. Czy wciąż utrzymany? http://www.diabloportal.pl/article/24/klimat-diablo-czy-wciaz-utrzymany/ Witam wszystkich, po internecie krąży wiele pytań i wątpliwości odnośnie utrzymania klimatu naszego kochanego diabełka, dla sprawdzenia tego faktu przeszedłem Diablo 1, Diablo 2, i Diablo 3 ... Thu, 08 Dec 2011 08:09:37 -0500 Którą z postaci D2 chciał(a)byś zobaczyć w dodatku do D3? http://www.diabloportal.pl/article/23/ktora-z-postaci-d2-chcial-a-bys-zobaczyc-w-dodatku-do-d3/ Premiera Diablo 3 zbliża się wielkimi krokami, a my już zastanawiamy się nad dodatkiem. Nowe klasy gwarantowane, ale czy chcielibyście zobaczyć któregoś ze starych znajomych? Wed, 08 Dec 2010 08:09:32 -0500